מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
הכרזה

Cells

הכרזה ב- 19 ביולי 2017 PIY בנה מבנה קטן במלבורן, אוסטרליה. זוהי טירה קטנה המורכבת מ- 761 רכיבים, והם כינו אותה "תאים". הצמתים מעוצבים כטון החוט המופנה ביד וטנון ישר, המסוכמים כ & quot; מזרח טנון & amp; West Mortise & quot;. תוכלו למצוא את המוצרים שלהם, כולל מדפים משתנים, מדפי לימוד ונעליים וכו ', שכולם מפורקים ומורכבים מחדש לאורגניזם. ואז, תרגישו את הרצון שלהם לצמוח בחופשיות.

חבילה לתה

Seven Tea House

חבילה לתה אולם התה של המותג, המצלם את הדימוי של שפיכה ופיזור תה בחופשיות ובנחת, הרעיון של תהליך חליטת התה, חזק או חלש, והופך באופן בלתי צפוי, כמרכיב של ציור התה בזמן טעימת התה. הקסם המזדמן של נטילת תה כדיו ושימוש באצבע כעט, משרטט את המוח המרחיב של משפחת אולם התה שחיה בנוף. עיצוב החבילה המקורי מעביר אווירה נעימה, ומבטא את הזמן הנעים לחיות את החיים בתה.

קידום מותג

Project Yellow

קידום מותג פרויקט צהוב הוא פרויקט אמנות מקיף הבונה את הרעיון הוויזואלי של הכל צהוב. על פי חזון המפתח, תוצגו תערוכות חיצוניות גדולות בערים שונות, ויוצגו סדרה של נגזרות תרבותיות ויצירתיות בו זמנית. כ- IP חזותי, ל- Project Yellow יש תמונה חזותית משכנעת וסכמת צבעים אנרגטית ליצירת חזון מפתח אחיד, מה שהופך אנשים לבלתי נשכחים. זה מתאים לקידום נרחב מקוון ומחובר לאינטרנט, והתפוקה של נגזרות חזותיות, זהו פרויקט עיצוב ייחודי.

עיצוב Ip חזותי

Project Yellow

עיצוב Ip חזותי פרויקט צהוב הוא פרויקט אמנות מקיף הבונה את הרעיון הוויזואלי של הכל צהוב. על פי חזון המפתח, תוצגו תערוכות חיצוניות גדולות בערים שונות, ויוצגו סדרה של נגזרות תרבותיות ויצירתיות בו זמנית. כ- IP חזותי, ל- Project Yellow יש תמונה חזותית משכנעת וסכמת צבעים אנרגטית ליצירת חזון מפתח אחיד, מה שהופך אנשים לבלתי נשכחים. זה מתאים לקידום נרחב מקוון ומחובר לאינטרנט, והתפוקה של נגזרות חזותיות, זהו פרויקט עיצוב ייחודי.

עיצוב מחדש של זהות המותג

InterBrasil

עיצוב מחדש של זהות המותג ההשראה לחשיבה מחדש ולעיצוב מחדש של המותג היו השינויים במודרניזציה ואינטגרציה בתרבות החברה. עיצוב הלב כבר לא יכול היה להיות חיצוני למותג, והעניק השראה לשותפות הן פנימית עם העובדים, אלא גם עם הלקוחות. איחוד משולב בין היתרונות, המחויבות ואיכות השירות. מהצורה לצבעים, העיצוב החדש שילב את הלב ל- B ואת צלב הבריאות ב- T. שתי המילים שהצטרפו באמצע גרמו ללוגו להיראות כמו מילה אחת, סמל אחד, המאחד את ה- R ו- B ב הלב.

עיצוב המותג

EXP Brasil

עיצוב המותג העיצוב של המותג EXP Brasil מגיע מעקרונות החברה של אחדות ושותפות. ניצול התערובת בין טכנולוגיה לעיצוב בפרויקטים שלהם כמו בחיי המשרד. אלמנט טיפוגרפי מייצג את האיחוד והחוזק של חברה זו. עיצוב האות X סולידי ומשולב אך קל וטכנולוגי מאוד. המותג מייצג את חיי הסטודיו, עם אלמנטים במכתבים, הן על המרחב החיובי והשלילי שמאחד אנשים ועיצוב, אינדיבידואלי וקולקטיבי, פשוט עם טכנולוגי, קל משקל וחזק, מקצועי ואישי.