מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מתכונים דיגיטליים במדיה החברתית

DIY Spice Blends by Chef Heidi

מתכונים דיגיטליים במדיה החברתית פתרונות מזון של יוניליוור המשיכו לתושב השף היידי הקמן (שף לקוחות אזורי, קייפטאון) ליצור 11 מתכונים ייחודיים לתערובות תבלינים באמצעות טווח התבלינים של רוברטסון. כחלק מקמפיין "המסע שלנו, הגילוי שלך" הרעיון היה ליצור תמונות ועיצובים ייחודיים תוך שימוש במרכיבים אלה לקמפיין פייסבוק מהנה. בכל שבוע פורסמו תערובות התבלינים הייחודיות של השף היידי כפרסומי בד בפייסבוק עשירים בתקשורת. כל אחד מהמתכונים הללו זמין גם להורדה לאייפד באתר UFS.com.

עיצוב התקנת אמנות

Kasane no Irome - Piling up Colors

עיצוב התקנת אמנות עיצוב מיצב של ריקוד יפני. היפנים ערמו צבעים מימי קדם כדי לבטא דברים קדושים. כמו כן, ערימת הנייר בצלליות מרובעות שימשה כדבר המייצג עומק קדוש. נקאמורה קזונובו עיצב חלל שמשנה את האווירה על ידי שינוי לצבעים שונים עם "נערם" מרובע כזה כמוטיב. לוחות העפים באוויר שבמרכזם רקדנים מכסים את השמיים מעל חלל הבמה ומתארים את מראה האור העובר בחלל שלא ניתן לראות ללא הפאנלים.

אריזות מתנה לעוגות

Marais

אריזות מתנה לעוגות אריזות מתנה לעוגות (פיננסי). בתמונה מוצגת הקופסה בגודל 15 עוגות (שתי אוקטבות). בדרך כלל, קופסאות מתנה פשוט מיישרות את כל העוגות בצורה מסודרת. עם זאת, קופסאות העוגות עטופות בנפרד שונות זו מזו. הם קיצצו בעלויות על ידי התמקדות בעיצוב אחד בלבד, ובעזרת השימוש בששת המשטחים הם הצליחו ליצור מחדש כל סוג של מקלדת. בעזרת עיצוב זה הם יכולים ליצור כל גודל של מקלדת, החל ממקלדות קטנות, וכלה בפסנתרים גדולים של 88 מקשים ואף גדולים יותר. לדוגמה, באוקטבה אחת של 13 מפתחות משתמשים 8 עוגות. ופסנתר כנף בן 88 מקשים יהיה קופסא מתנה של 52 עוגות.

זהות מותג

SioZEN

זהות מותג Siozen מציגה מערכת היגיינה מהפכנית חדשה ברמה גבוהה, שהופכת את משטחי החלל, הידיים והאוויר שלך באופן ייחודי למערכת הגנה חזקה / מיקרוביאלית / רעילה. שיטות בנייה מודרניות נהדרות לספק לנו יעילות אנרגיה טובה יותר ונוחות, אך זה מגיע במחיר. בניינים הדוקים ונטולי טיוטות תורמים לבניית אינספור מזהמים. גם אם מערכת האוורור של הבניין מעוצבת ומתוחזקת כראוי, זיהום מקורה נותר נושא רציני. יש צורך בגישות חדשות.

אריזה

The Fruits Toilet Paper

אריזה חברות וחנויות רבות ברחבי יפן מעניקות גליל נייר טואלט ללקוחות במתנה חידוש כדי להראות את הערכתם. נייר הטואלט של הפירות תוכנן כדי וואו לקוחות עם הסגנון החמוד שלו, מושלם לאירועים כאלה. ישנם 4 עיצובים לבחירתם של קיווי, תות, אבטיח ותפוז. מאז ההכרזה על תכנון ושחרור המוצר הוא הוצג בלמעלה מ -50 כלי תקשורת, כולל תחנות טלוויזיה, מגזינים ואתרי אינטרנט, ב -23 ערים ב -19 מדינות.

מגדל טיפוס

Wisdom Path

מגדל טיפוס הנהלת הסדנא החליטה על מגדל המים הלא מתפקד לשחזר ולהפוך לקיר טיפוס. בהיותו הנקודה הגבוהה ביותר סביבו נראה היטב מחוץ לסדנה. יש לו נוף נופי לאגם סאנזה, שטח הסדנה ויער האורנים מסביב. עם סיום לימודיהם התלמידים משתתפים בטיפוס טקסי לראש המגדל שהוא נקודת תצפית. תנועת ספירלה סביב המגדל היא סמל לתהליך צבר ניסיון. והנקודה הגבוהה ביותר היא סמל לחוויית חיים שהופכת בסופו של דבר לאבן החוכמה.