מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
תווית בירה

Carnetel

תווית בירה עיצוב תוויות בירה בסגנון ארט נובו. תווית הבירה מכילה גם פרטים רבים אודות תהליך הבישול. העיצוב מתאים גם לשני בקבוקים שונים. ניתן לעשות זאת פשוט על ידי הדפסת העיצוב בתצוגה של 100 אחוז וגודל 70 אחוז. התווית מחוברת למסד נתונים, מה שמבטיח שכל בקבוק יקבל מספר מילוי ייחודי.

זהות מותג

BlackDrop

זהות מותג זהו פרויקט אסטרטגיה וזהות אישית של המותג. BlackDrop היא רשת חנויות ומותגים שמוכרת ומפיצה קפה. BlackDrop הוא פרויקט אישי שפותח בתחילה כדי לקבוע את הטון ואת הכיוון היצירתי לעסקים יצירתיים פרילנסרים אישיים. זהות מותג זו נוצרה לצורך מיצוב אלכס כיועץ מותג מהימן בקהילת ההפעלה. BlackDrop מייצג מותג הפעלה חלקלק ועכשווי ושקוף שמטרתו להפוך למותג מוביל בתעשייה נצחי, מזוהה.

סדרת צילומים

U15

סדרת צילומים פרויקט האמנים מנצל את התכונות של בניין U15 בכדי ליצור אסוציאציה עם אלמנטים טבעיים הקיימים בדמיון הקולקטיבי. תוך ניצול מבנה הבניין וחלקיו ממנו, כצבעיו וצורותיו, הם מנסים לעוד מיקומים ספציפיים יותר כמו יער האבן הסיני, מגדל השטן האמריקני, כסמלים טבעיים גנריים כמו מפלים, נהרות ומורדות סלעיים. כדי להעניק פרשנות שונה בכל תמונה, האמנים חוקרים את הבניין בגישה מינימליסטית, תוך שימוש בזוויות ונקודות מבט שונות.

אתר אינטרנט

Travel

אתר אינטרנט העיצוב השתמש בסגנון מינימליסטי, כדי לא להעמיס על חוויית המשתמש במידע מיותר. כמו כן, קשה מאוד להשתמש בסגנון מינימליסטי בענף הנסיעות שכן במקביל לעיצוב פשוט וברור, על המשתמש לקבל מידע מלא אודות נסיעתו וזה לא קל לשלב.

מיתוג ואריזה

Leman Jewelry

מיתוג ואריזה פיתרון חזותי לזהות החדשה של Leman תכשיטים היה מערכת חדשה לגמרי לחשיפת התחושה היוקרתית, המעודנת והמתוחכמת והמינימלית. הלוגו החדש בהשראת תהליך העבודה של למן, שירות עיצוב הוט קוטור שלהם, על ידי יצירה של כל צורות היהלומים המקיפות סמל כוכב או סמל נוצץ, יצירת סמל מתוחכם וגם מהדהד את האפקט הנוצץ של היהלום. לאחר מעקב, כל חומרי הבטחונות הופקו עם פרטים באיכות גבוהה כדי להדגיש ולהעשיר את היוקרה של כל האלמנטים הויזואליים החדשים של המותג.

משקאות חריפים

GuJingGong

משקאות חריפים סיפורי התרבות שהועברו על ידי האנשים מוצגים על גבי האריזה, ודפוסי שתיית הדרקון נמשכים בקפידה. הדרקון מכובד בסין ומסמל שמחה. באיור, הדרקון יוצא לשתות. מכיוון שהוא נמשך על ידי יין, הוא מרחף סביב בקבוק היין, ומוסיף אלמנטים מסורתיים כמו שיאנגיון, ארמון, הר ונהר, מה שמאשר את האגדה של יין מחווה גוג'ינג. לאחר פתיחת הקופסה תהיה שכבה של נייר קלפים עם איורים בכדי לגרום לתיבה להיות אפקט התצוגה הכולל לאחר הפתיחה.