מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
נעלי יוקרה

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

נעלי יוקרה קו "סנדל / תכשיטים מעוצבים" של ג'אנלוקה טמבוריני, המכונה קונספירציה, נוסד בשנת 2010. נעלי קונספירציה משלבות ללא מאמץ טכנולוגיה ואסתטיקה. עקבים וסוליות עשויים מחומרים כמו אלומיניום קל וטיטניום, אשר יצוקים בצורות פיסוליות. לאחר מכן מודגשת צללית הנעליים על ידי אבנים יקרות למחצה ויתר קישוטים מפוארים. טכנולוגיה עילית וחומרים חדישים מהווים פסל מודרני, בעל צורה של סנדל, אך עדיין נראים המגע והניסיון של בעלי מלאכה איטלקים מיומנים.

שם הפרוייקט : Conspiracy - Sandal shaped jewels-, שם המעצבים : Gianluca Tamburini, שם הלקוח : Conspiracy by Gianluca Tamburini.

Conspiracy - Sandal shaped jewels- נעלי יוקרה

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.