מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
פסלים עירוניים

Santander World

פסלים עירוניים העולם של סנטאנדר הוא אירוע אומנות ציבורי בו נכללת קבוצת פסלים החוגגים אמנות ועוטפת את העיר סנטאנדר (ספרד) לקראת אליפות השייט העולמית בסנטאנדר 2014. הפסלים גובהם 4.2 מטרים, עשויים פלדת גיליון וכל אחד מהם מהם מיוצרים על ידי אמנים חזותיים שונים. כל אחת מהקטעים מייצגת מבחינה רעיונית את התרבות של חמש היבשות. המשמעות היא לייצג את האהבה והכבוד למגוון התרבותי ככלי לשלום, דרך עיניהם של אמנים שונים, ולהראות שהחברה מברכת על המגוון בזרועות פתוחות.

הכרזה

Chirming

הכרזה כאשר סוק היה צעיר, היא ראתה ציפור יפה על ההר אך ציפור עפה במהירות והשאירה רק צליל מאחור. היא הרימה את עיניה בשמיים כדי למצוא את הציפור, אבל כל מה שיכלה לראות זה ענפי עץ ויער. הציפור המשיכה לשיר, אבל לא היה לה מושג איפה זה. מגיל צעיר מאוד, הציפור הייתה ענפי העץ והיער הגדול עבורה. חוויה זו גרמה לה לדמיין את צליל ציפורים כמו יער. צליל הציפור מרגיע את הנפש והגוף. זה תפס את תשומת לבה, והיא שילבה זאת עם מנדלה, המייצגת חזותית ריפוי ומדיטציה.

הקטלוג

Classical Raya

הקטלוג דבר אחד בהארי רעיה - זה ששירי רעיה נצחיים של פעם עדיין נשארים קרובים לליבם של אנשים עד היום. איזו דרך טובה יותר לעשות את כל זה מאשר עם נושא 'רעיה קלאסית'? כדי להציג את תמצית הנושא הזה, קטלוג פגמי המתנות נועד לדמות לתקליט ויניל ישן. מטרתנו הייתה: 1. ליצור פיסת עיצוב מיוחדת, ולא דפים הכוללים חזותי מוצרים ומחיריהם בהתאמה. 2. ליצור רמת הערכה למוזיקה הקלאסית ולאומנויות המסורתיות. 3. הוציאו את רוחה של הארי רעיה.

התקנת אמנות אינטראקטיבית

Pulse Pavilion

התקנת אמנות אינטראקטיבית ביתן הדופק הוא מיצב אינטראקטיבי המאחד בין אור, צבעים, תנועה וצליל בחוויה רב חושית. מבחוץ מדובר בקופסה שחורה ופשוטה, אך כשנכנסים פנימה, שקועה באשליה שאורות הוביל, הצליל הפועם והגרפיקה התוססת יוצרים יחד. זהות התערוכה הצבעונית נוצרת ברוח הביתן, תוך שימוש בגרפיקה מבפנים הביתן ובגופן מעוצב בהתאמה אישית.

אנימציה מסחרית

Simplest Happiness

אנימציה מסחרית בגלגל המזלות הסיני, שנת 2019 היא שנת החזיר, ולכן ין C עיצב את החזיר הפרוס, וזה משחק מילים ב"סרטים חמים רבים "בסינית. הדמויות המאושרות תואמות את דימוי הערוץ ועם הרגשות המאושרים שהערוץ רוצה להעניק לקהל שלו. הסרטון הוא השילוב של ארבעה אלמנטים בסרטים. ילדים שמשחקים יכולים להראות בצורה הטובה ביותר אושר טהור, ולקוות שלקהל תהיה הרגשה דומה לצפייה בסרט.

קידום אירועים

Typographic Posters

קידום אירועים כרזות טיפוגרפיות הן אוסף של פוסטרים שנעשו במהלך 2013 ו- 2015. פרויקט זה כולל שימוש ניסיוני בטיפוגרפיה באמצעות קווים, דפוסים ונקודת מבט איזומטרית המייצרים חוויה תפיסתית ייחודית. כל אחד מהפוסטרים הללו מהווה אתגר לתקשר עם השימוש היחיד בסוג. 1. כרזה לחגיגת 40 שנה ל פליקס בלטרן. 2. כרזה לחגיגת 25 שנה למכון גשטאלט. 3. פוסטר להפגנה על נעדרים של 43 סטודנטים במקסיקו. 4. פוסטר לכנס עיצוב Passion & Design V. 5. הצליל השלושה עשר של ג'וליאן קרילו.