מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אריזות שמן זית

Ionia

אריזות שמן זית כאשר היוונים הקדמונים נהגו לצייר ולעצב כל אמפורה (מיכל) שמן זית בנפרד, הם החליטו לעשות זאת היום! הם החיו ויישמו את האמנות והמסורת העתיקה הזו, בייצור מודרני עכשווי שבו לכל אחד ואחת מ -2000 הבקבוקים המיוצרים יש דפוסים שונים. כל בקבוק מעוצב באופן אינדיבידואלי. זהו עיצוב ליניארי יחיד במינו, בהשראת דוגמאות יווניות עתיקות עם נגיעה מודרנית החוגגת מורשת שמן זית וינטאג '. זה לא מעגל קסמים; זהו קו יצירתי מתפתח ישר. כל פס ייצור יוצר 2000 עיצובים שונים.

מיתוג

1869 Principe Real

מיתוג 1869 פרינסיפה ריאל הוא לינה וארוחת בוקר הממוקם במקום הטרנדי ביותר בליסבון - פרינסיפה ריאל. מדונה בדיוק קנתה בית בשכונה הזו. צימר זה ממוקם בארמון עתיק משנת 1869, ושומר על הקסם הישן המעורבב עם חללי פנים עכשוויים, ומעניק לו מראה יוקרתי ותחושה. מיתוג זה נדרש לשלב ערכים אלה בלוגו וביישומי המותג שלו כדי לשקף את הפילוסופיה של מקום אירוח ייחודי זה. התוצאה היא לוגו שמשלב גופן קלאסי, מזכיר את מספרי הדלתות הישנים, עם טיפוגרפיה מודרנית ופירוט של סמל מיטה מסוגנן ב L של Real.

עיצוב אריזות בירה בווארית

AEcht Nuernberger Kellerbier

עיצוב אריזות בירה בווארית בתקופת ימי הביניים, מבשלות בירה מקומיות הניחו לבירה להתבגר במרתפים חצובים בסלעים מתחת ל -600 שנה מתחת לטירת נירנברג. לכבוד ההיסטוריה הזו, האריזה של "AEcht Nuernberger Kellerbier" מביטה אותנטית בזמן. תווית הבירה מציגה רישום ידני של הטירה היושבת על סלעים וחבית עץ במרתף, ממוסגרת בגופנים מסוג וינטאג '. תווית האיטום עם סימן המסחר של חברת "סנט מאוריציוס" ופקק הכתר בצבע נחושת משדרים אומנות ואומנות.

מיתוג מכוני יופי

Silk Royalty

מיתוג מכוני יופי מטרת תהליך המיתוג היא למקם את המותג בקטגוריית ה- high-end על ידי מבט ותחושה של הסתגלות למגמות העולמיות בתחום האיפור וטיפוח העור. אלגנטי בחלקו הפנימי והחיצוני, ומציע ללקוחות מפלט מפואר לסגת לטיפול עצמי ועוזב מחודש. תקשורת בהצלחה לחוויה לצרכנים הוטמעה בתהליך העיצוב. לכן, סלון אלחריר פותח, המביע נשיות, אלמנטים חזותיים, צבעים מרקמים ומרקמים תוך הקפדה על הפרטים המשובחים בכדי להוסיף יותר ביטחון ונוחות.

אריזה

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

אריזה מים KRYSTAL מגלמים את מהות היוקרה והבריאות בבקבוק. מים עם KRYSTAL עם ערך pH בסיסי בין 8 ל 8.8 והרכב מינרלים ייחודי, מגיעים בבקבוק פריזמה שקוף מרובע ואייקוני הדומה לקריסטל נוצץ ואינו מתפשר על איכות וטוהר. לוגו המותג KRYSTAL מוצג בעדינות על הבקבוק, מה שמדגיש נופך נוסף של חווית היוקרה. בנוסף להשפעה הוויזואלית של הבקבוק, בקבוקי ה- PET והזכוכית בצורת ריבוע ניתנים למחזור, מה שמייעל את שטח האריזה והחומרים ובכך מוריד את טביעת הרגל הכוללת של הפחמן.

וודקה

Kasatka

וודקה "KASATKA" פותחה כוודקה מובחרת. העיצוב מינימליסטי, גם בצורת הבקבוק וגם בצבעים. בקבוק גלילי פשוט וטווח צבעים מצומצם (לבן, גווני אפור, שחור) מדגישים את טוהר הקריסטל של המוצר, ואת האלגנטיות והסגנון של גישה גרפית מינימליסטית.