מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
צעצועים

Minimals

צעצועים מינימלים הם קו מקסים של בעלי חיים מודולריים המאופיינים בשימוש בלוח צבעים ראשוני ובצורות גיאומטריות. השם נובע, בכל פעם, מהמילה "מינימליזם" והתכווצות "מיני חיות". בהחלט, הם מתכוונים לחשוף את מהות הרותנות באמצעות ביטול כל הצורות, התכונות והמושגים הלא-חיוניים. יחד הם יוצרים פנטון של צבעים, בעלי חיים, בגדים וארכיטיפים, ומעודדים אנשים לבחור את הדמות איתם הם מזדהים.

הרמקול האלחוטי

Saxound

הרמקול האלחוטי Saxound הוא מושג ייחודי בהשראת חלק מהרמקולים המובילים בעולם. זהו מיזוג של החדשנות הטובה ביותר שנעשתה כבר לפני כמה שנים, עם תערובת של חדשנות משלנו, ובכך הופך אותו לחוויה חדשה לגמרי עבור אנשים. אלמנטים הליבה של סקסאונד הם הצורה הגלילית ומכלול ההברגה. הממדים של סקסאונד הם בהשראת דיסק קומפקטי רגיל בקוטר 13 סנטימטר וגובהו של 9.5 סנטימטר, אותו ניתן לעקוב ביד אחת. הוא מורכב משני 1 "ציוצים, שני נהגים אמצעיים" ורדיאטור בס, מעוצב בגודל כה קטן.

כסא

DARYA

כסא למעשה הכיסא הזה נוצר בהשראת ילדה צעירה ויפה, ילדה יפה, שובבה, ממוצא, אלגנטית ועם זאת רגועה! עם זרוע ורגליים ארוכות. זה כיסא שעיצבתי באהבה, והוא כולו מגולף ביד. שמה של אותה בחורה הוא "דריה".

אוזניות Bluetooth

Bluetrek Titanium +

אוזניות Bluetooth אוזניות "טיטניום +" חדשה זו של חברת Bluetrek, סיימו בעיצוב מסוגנן המסמל "להושיט יד" (צינור הבום המשתרע מחתימת האוזן המעגלית), בנוי מחומר עמיד - סגסוגת מתכת אלומיניום, ובעיקר, מצויד ביכולת להזרים אות שמע ממכשירים חכמים אחרונים. תכונת הטעינה המהירה מאפשרת להרחיב את השיחה שלך ברגע. התכנון הממתין לפטנט של מיקום הסוללה מאפשר את איזון המשקל באוזניות לשיפור נוחות השימוש.

מיקסר אגן ברז

Straw

מיקסר אגן ברז העיצוב של מיקסר אגן הברז קש מעוצב בהשראת הצורות הצינורות של קשיות שתייה צעירות ומהנות שמגיעות עם משקה מרענן בקיץ או משקה חם בחורף. עם פרויקט זה רצינו ליצור אובייקט של עיצוב עכשווי, מהנה וכיפי בו זמנית. בהנחה שהאגן כמכל, הרעיון הראשוני שנועד להדגיש את הברז כאלמנט המגע עם המשתמש, ממש כמו שקשיות השתייה הן נקודת המגע עם משקה.

מיקסר אגן ברז

Smooth

מיקסר אגן ברז העיצוב של מערבל אגן הברזים החלקים נוצר בהשראת הצורה הטהורה ביותר של צילינדר, מה שהופך מקור טבעי לצינור אליו הוא זורם עד שהוא מגיע למשתמש. התכוונו לפרק את הצורות המורכבות הרגילות שיש למוצר מסוג זה, והתוצאה היא צורה גלילית חלקה ומינימליסטית למדי. המראה החלקלק שנגרם על ידי הקווים הופך די מפתיע כאשר אובייקט זה מקבל את תפקידו כממשק משתמש, שכן זהו דגם המשלב עיצוב דינמי עם הפונקציונליות המושלמת של מערבל אגן.