מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מיקסר אגן ברז

Straw

מיקסר אגן ברז העיצוב של מיקסר אגן הברז קש מעוצב בהשראת הצורות הצינורות של קשיות שתייה צעירות ומהנות שמגיעות עם משקה מרענן בקיץ או משקה חם בחורף. עם פרויקט זה רצינו ליצור אובייקט של עיצוב עכשווי, מהנה וכיפי בו זמנית. בהנחה שהאגן כמכל, הרעיון הראשוני שנועד להדגיש את הברז כאלמנט המגע עם המשתמש, ממש כמו שקשיות השתייה הן נקודת המגע עם משקה.

מיקסר אגן ברז

Smooth

מיקסר אגן ברז העיצוב של מערבל אגן הברזים החלקים נוצר בהשראת הצורה הטהורה ביותר של צילינדר, מה שהופך מקור טבעי לצינור אליו הוא זורם עד שהוא מגיע למשתמש. התכוונו לפרק את הצורות המורכבות הרגילות שיש למוצר מסוג זה, והתוצאה היא צורה גלילית חלקה ומינימליסטית למדי. המראה החלקלק שנגרם על ידי הקווים הופך די מפתיע כאשר אובייקט זה מקבל את תפקידו כממשק משתמש, שכן זהו דגם המשלב עיצוב דינמי עם הפונקציונליות המושלמת של מערבל אגן.

מארז סוללות נייד

Parallel

מארז סוללות נייד בדומה לאייפון 5, Parallel מוגדרת לחזר את הצרכנים עם בנק סוללות סופר של 2,500mAh - זהו אורך חיים של 1.7X יותר. זה נוח במיוחד לצרכנים שתמיד בדרכים ועושים שימוש מלא ביכולות של אייפון. במקביל היא סוללה ניתנת להסרה עם מארז פוליקרבונט קשוח משלים. לחץ על כשיש יותר כוח. הסר כדי להקל על המשקל. זה מעוצב בצורה ארגונומית שתתאים היטב לידיים שלך. עם כבל ברק מובנה ו -5 צבעים התואמים למארז מגן, הוא חולק את אותו אורך כמו אייפון 5.

שולחן עם שולחן מתכוונן

Dining table and beyond

שולחן עם שולחן מתכוונן לטבלה זו יש את היכולת להתאים את פני השטח לצורות, חומרים, מרקמים וצבעים שונים. בניגוד לשולחן קונבנציונאלי, ששולחן השולחן שלו משמש כמשטח קבוע לאביזרי ההגשה (צלחות, מגשי הגשה וכדומה), מרכיבי השולחן משמשים כאופן המשטח כאביזרי ההגשה כאחד. ניתן להרכיב אביזרים אלה ברכיבים בצורת גודל וגודל שונים בהתאם לצרכי האוכל הנדרשים. עיצוב ייחודי וחדשני זה הופך שולחן אוכל מסורתי לחלק מרכזי דינמי באמצעות סידור מחדש המתמיד של אביזרים מעוקלים.

Hypercar

Shayton Equilibrium

Hypercar שיווי משקל שייטון מייצג נהנתנות טהורה, סטייה בארבעה גלגלים, מושג מופשט לרוב האנשים והגשמת חלומות למעטים ברי מזל. זה מייצג הנאה אולטימטיבית, תפיסה חדשה של הגעה מנקודה אחת לאחרת, שם המטרה אינה חשובה כמו החוויה. Shayton אמור לגלות את גבולות היכולות החומריות, לבחון התרעות וחומרים אלטרנטיביים חדשים, שעשויים לשפר את הביצועים תוך שמירה על אילן היוחסין של המכונית. השלב הבא הוא למצוא את המשקיעים ולהפוך את שיווי המשקל בין שייטון למציאות.

שולחן הניתן להמרה למיטה

1,6 S.M. OF LIFE

שולחן הניתן להמרה למיטה הרעיון המרכזי היה להעיר על כך שחיינו מתכווצים בכדי להשתלב בחלל הסגור של משרדנו. בסופו של דבר הבנתי שלכל תרבות יכולה להיות תפיסה שונה מאוד של דברים בהתאם להקשר החברתי שלה. לדוגמה, שולחן כתיבה זה יכול לשמש לסייסטה או לכמה שעות שינה בלילה בימים ההם שבהם מישהו נאבק לעמוד בתאריכים. הפרויקט נקרא על שם ממדי האב-טיפוס (אורך 2,00 מטר ורוחב 0,80 מטר = 1,6 סמ) והעובדה שהעבודה ממשיכה לתפוס יותר ויותר מקום בחיינו.