מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מתכנת טכוגרפים

Optimo

מתכנת טכוגרפים אופטימו הוא מוצר פורץ מסך מגע פורץ דרך לתכנות וכיול כל טכוגרפים דיגיטליים המותאמים לרכבים מסחריים. תוך התמקדות במהירות ובקלות השימוש, Optimo משלב תקשורת אלחוטית, נתוני יישומי מוצר ושלל חיבורי חיישנים שונים למכשיר נייד לשימוש בתא הרכב ובבית המלאכה. מיועד לארגונומיה מיטבית ומיצוב גמיש, הממשק מונע המשימות והחומרה החדשנית שלו משפר דרמטית את חוויית המשתמש ולוקח את תכנות טכוגרפים לעתיד.

מערכת בקרת אוניות

GE’s New Bridge Suite

מערכת בקרת אוניות מערכת בקרת הספינה המודולרית של GE מיועדת להתאים לאוניות גדולות וקלות משקל כאחת, ומספקת שליטה אינטואיטיבית ומשוב חזותי ברור. טכנולוגיית מיצוב חדשה, מערכות בקרת מנוע ומתקני ניטור מאפשרים לתמרן ספינות במדויק בחללים סגורים תוך הפחתת הלחץ על המפעיל כאשר בקרות ידניות מורכבות מוחלפות בטכנולוגיית מסך מגע חדשה. מסך מתכוונן מצמצם השתקפויות ומייעל את הארגונומיה. לכל הקונסולות ידיות אחיזה משולבות לשימוש בים מחוספס.

מעמד מעילים

Lande

מעמד מעילים דוכן המעילים היה מעוצב כמו פסל משרדי דקורטיבי ופונקציונלי במיוחד, מיזוג של אמנות ותפקוד. הקומפוזיציה נחשבה כצורה אסתטית לקישוט חלל המשרדים ולהגנה כיום על בגד התאגידים האיקוני ביותר, הבלייזר. התוצאה הסופית היא יצירה מאוד אנרגטית ומתוחכמת. הייצור והקמעונאות החכמים היצירה הייתה עיצוב להיות קל, חזק, וייצר המוני.

מנורת תליון הוביל

Stratas.07

מנורת תליון הוביל עם עיבוד ומצוינות ברמה גבוהה בכל פרט ופרט אנו שואפים ליצור עיצוב פשוט, נקי ונצחי. במיוחד ה- Stratas.07, עם צורתו הסימטרית להפליא, פועל באופן מוחלט אחר כללי המפרט הזה. מודול ה- LED המובנה בסדרת האמניות Xicato XSM קיבל מדד עיבוד צבע> / = 95, בהירות של 880lm, הספק של 17W, טמפרטורת צבע של 3000 K - לבן חם (2700 K / 4000 K זמין על פי בקשה) . חיי המודולים של ה- LED נקבעים על ידי המפיק עם 50,000 שעות - L70 / B50 והצבע הוא קבוע לאורך חייו (MacAdams שלב 1x2 לאורך החיים).

אופניים חשמליים

ICON E-Flyer

אופניים חשמליים ICON ו- Vintage Electric שיתפו פעולה כדי לתכנן אופניים חשמליים נצחיים זה. ה- ICON E-Flyer עוצב ונבנה בקליפורניה בנפח נמוך, מתחתן עם עיצוב וינטג 'עם פונקציונליות מודרנית, כדי ליצור פיתרון תחבורתי אישי מובחן ומסוגל. התכונות כוללות טווח של 35 מייל, מהירות עליונה של 22 MPH (35 MPH במצב מירוץ!) וזמן טעינה של שעתיים. מחבר USB חיצוני ונקודת חיבור לטעינה, בלימה מחודשת והרכיבים האיכותיים ביותר לאורך כל הדרך. www.iconelectricbike.com

ספסל עירוני

Eternity

ספסל עירוני ספסל דו-מושבי עשוי אבן נוזלית. שתי יחידות חזקות מספקות חווית ישיבה נוחה ומחבקת ובאותה עת, הן דואגות ליציבות המערכת. קצות הספסל ממוקמים באופן שמנטרל את התנועה הקלה ביותר. זה ספסל שמכבד את המבנה האינפרה-קיים הקיים בסביבה עירונית. התקנה קלה באתר מוצגת. העיגון אינו מצביע יותר, פשוט טיפ ושכח. היזהר, הנצחיות קרובה. הו כן.