מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מכשיר להמרה לחינוך

Pupil 108

מכשיר להמרה לחינוך תלמיד 108: המכשיר הניתן להמרה במחיר סביר של Windows 8 לחינוך. ממשק חדש וחוויה חדשה לחלוטין בלימוד. התלמיד 108 משתרך על עולמות הטאבלט והמחשבים הניידים, כשהוא עובר בין השניים, לקבלת ביצועים משופרים בחינוך. Windows 8 פותח אפשרויות למידה חדשות, ומאפשר לתלמידים לנצל את מלוא התכונה של מסך המגע ואת אינספור האפליקציות. חלק מפתרונות Intel® חינוך, תלמיד 108 הוא הפיתרון הזול ביותר והמתאים ביותר לכיתות ברחבי העולם.

שולחן אוכל

Chromosome X

שולחן אוכל שולחן אוכל המיועד לספק מקומות ישיבה לשמונה אנשים, העוסקים בסיבוב חצים. החלק העליון הוא X מופשט, עשוי משני חלקים שונים המודגשים על ידי קו עמוק, ואילו אותו X מופשט משתקף על הרצפה עם מבנה הבסיס. המבנה הלבן עשוי משלושה חלקים שונים להרכבה והובלה קלה. יתר על כן, הניגודיות של פורניר הטיק של החלק העליון ולבן לבסיס נבחרה להבהרת החלק התחתון תוך מתן דגש רב יותר על החלק המעוצב בצורה לא סדירה, ובכך נותנת רמז לאינטראקציה שונה בין המשתמשים.

מכשיר נתיק לחינוך

Unite 401

מכשיר נתיק לחינוך התאחדו 401: הצמד המושלם לחינוך. בואו נדבר על עבודת צוות. עם עיצוב רב-תכליתי של 2-ב -1, Unite 401 הוא מכשיר הסטודנטים האידיאלי לסביבות למידה שיתופיות. השילוב של טאבלט ומחברת מספק את הפיתרון הסלולרי החזק ביותר לחינוך, המועצם על ידי תכנון בטוח של mgseries במחיר החכם ביותר.

מנורה

Capsule Lamp

מנורה המנורה תוכננה במקור למותג בגדי ילדים. ההשראה מגיעה מצעצועי קפסולה שילדים מקבלים ממכונות אוטומטיות הממוקמות בדרך כלל בחזיתות חנות. במבט אל המנורה ניתן לראות חבורה של צעצועי קפסולה צבעוניים, שכל אחד מהם נושא משאלה ותענוג שמעוררים את נשמתו הצעירה. ניתן להתאים את מספר הקפסולות ולהחליף את התוכן כרצונך. מטריוויה יומיומית לקישוטים מיוחדים, כל חפץ שאתה מכניס לכמוסות הופך לנרטיב ייחודי משלך, ובכך מגבש את חייך ואת מצב הנפש שלך בזמן מסוים.

שטיח

Folded Tones

שטיח שטיחים שטוחים מטבעם, המטרה הייתה לאתגר עובדה פשוטה זו. האשליה של תלת מימד מושגת עם שלושה צבעים בלבד. מגוון הטונים ועומק השטיח תלויים ברוחב והצפיפות של הפסים, ולא בפלטת צבעים גדולה העשויה לשרוע עם חלל מסוים, ובכך לאפשר שימוש גמיש. מלמעלה או מרחוק, השטיח דומה לסדין מקופל. עם זאת, כשאתה יושב או שוכב עליו, יתכן שאשליה של הקפלים אינה ניכרת. זה מוביל לשימוש בשורות פשוטות שחוזרות על עצמן בהן ניתן ליהנות כדפוס מופשט מקרוב.

Paravent

Positive and Negative

Paravent זהו מוצר המשמש כפונקציה ויופי בו זמנית, מתובל ברמז של תרבות ושורשים. Paravant 'חיובי ושלילי' משמש כחסום מתכוונן ונייד לפרטיות שאינו בולט או משבש מרחב. המוטיב האסלאמי נותן אפקט דמוי תחרה שמופרע וסגן הפסוק מחומר הקוריאן / שרף. בדומה ליין-יאנג, תמיד יש קצת טוב ברע ותמיד קצת רע בטוב. כשהשמש שוקעת 'חיובי ושלילי' זה באמת הרגע הזורח שלה והצללים הגיאומטריים צובעים את החדר.