מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אריזה דחוסה

cellulose net tube

אריזה דחוסה זבל חלקלק בגודל גרמניה נסחף באוקיינוס השקט. שימוש באריזה המתכלה לא רק מגביל את הניקוז במשאבים המאובנים אלא גם מאפשר לחומרים מתכלים להיכנס לשרשרת האספקה. Verpackungszentrum Graz עשה בהצלחה צעד בכיוון זה על ידי פיתוח רשתות צינוריות באמצעות סיבים תאיים מודאליים קומפוזיטיים מדלילת יערות ביתיים. הרשתות הופיעו לראשונה על מדפי הסופרמרקטים ב- Rewe אוסטריה בדצמבר 2012. ניתן לחסוך 10 טונות של פלסטיק על ידי Rewe בלבד, פשוט על ידי שינוי האריזה לתפוחי אדמה אורגניים, בצל ופירות הדר.

שם הפרוייקט : cellulose net tube , שם המעצבים : Verpackungszentrum Graz, שם הלקוח : Verpackungszentrum Graz, Susanne Meininger e.U..

cellulose net tube  אריזה דחוסה

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.