מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
משחק אימוני נשימה

P Y Lung

משחק אימוני נשימה הוא עיצוב מכשירים דמוי צעצוע לכל הגילאים כך שכולם ייהנו מאימוני נשימה רגילים כדי לשפר את יכולת הריאה על ידי פיצוץ הכדור לעבור דרך מסילות עם נקודות ביקורת שונות בשליטה על שאיפה ונשיפת האוויר. הרצועות מגיעות במודולים שונים, גמישים להחלפה. מבנה מנגנון מגנטי שתוכנן בונה הנשימה המספק התאמה להתאמה למצב הנשימה של האדם.

ערכת רהיטים

ChuangHua Tracery

ערכת רהיטים ChuangHua Tracer מתאים לתקופת בית, חלל מסחרי, מלון או סטודיו שעיקרו נוצר בהשראת ChuangHua, תבנית סורגי החלונות הסיניים. השתמשו בטכנולוגיית כיפוף ממתכת וציפוי צבע אבקה בצבע אדמדם עז ועוטה בלבן טהור שהאיר את המראה החגיגי שלה, והופך אותם לחופשי מהדימוי המתכתי של קשה, קר וכבד. פשוט אסתטי נקי ומסודר בצורתו המבנית מעוצב, כאשר האור עובר דרך דפוס התובלה של חיתוך הלייזר, הצל המוקרן על הקיר והרצפה שמסביב ומראה הצצה ליופי.

צעצוע למידה חינוכית

GrowForest

צעצוע למידה חינוכית עזרה לילדים להבין את יעדי פיתוח בר-קיימא של החיים ביבשה, הגנה, שימור ושיקום ייעור. עצים מודלים זהים למין עץ מקומי בטייוואן של שיטה, ארז קטורת, טוצ'יגי, אשוח טייוואן, עץ קמפור ואשוח אסייתי. מגע חם במרקם עץ, הניחוח הייחודי של כל מיני עצים, ושטח הגובה עבור מיני עצים שונים. ספר סיפור מאויר עוזר להעמיק בילדים שורשים עם המושג שימור יער, ללמוד הבדלים בין מיני עצים מטאיוואן, להביא את מושג יערות השימור לספר התמונות.

כסא מטאלי חיצוני

Tomeo

כסא מטאלי חיצוני במהלך שנות ה -60 פיתחו מעצבי חזון את ריהוט הפלסטיק הראשון. הכישרון של המעצבים בשילוב עם הרבגוניות של החומר הביא לחיוניותו. גם מעצבים וגם צרכנים התמכרו לזה. כיום אנו מכירים את הסכנות הסביבתיות שלה. ובכל זאת טרסות למסעדה נשארות מלאות בכסאות פלסטיק. הסיבה לכך היא שהשוק מציע מעט אלטרנטיבה. עולם העיצוב נותר מאוכלס בדלילות ביצרנים של ריהוט פלדה, ואפילו לעיתים מפרסם מחדש עיצובים מסוף המאה ה -19 ... הנה מגיע לידתו של טומאו: כסא פלדה מודרני, קל וערום.

התקנת פנס

Linear Flora

התקנת פנס פלורה ליניארית היא בהשראת המספר "שלוש" מהבוגנוויליה, הפרח של מחוז פינגונג. מלבד שלושת עלי הכותרת של בוגנוויליה שנראו מתחת ליצירות האמנות, ניתן היה להבחין בווריאציות ובכפולות של שלוש בהיבטים שונים. לרגל חגיגות 30 שנה לפסטיבל הפנסים של טייוואן, אמן עיצוב התאורה ריי טנג פאי הוזמן על ידי מחלקת לענייני תרבות במחוז פינג-טונג ליצור פנס לא שגרתי, השילוב הייחודי של צורה וטכנולוגיה, והעביר מסר לשינוי מורשת הפסטיבל. וחיבורו לעתיד.

אור הסביבה

25 Nano

אור הסביבה 25 ננו הוא מכשיר אור אמנותי לייצוג חלוף-חלוף וקביעות, לידה ומוות. בעבודה עם Spring Pool Glass Industrial Co., LTD, אשר חזונה הוא בניית לולאה למחזור זכוכית שיטתית לעתיד בר-קיימא, 25 ננו בחרה בבועה השברירית יחסית כמדיום בניגוד לזכוכית מוצקה כדי לגלם את הרעיון. בכלי האור מנצנץ דרך מחזורי החיים של הבועה, מקרין צבע וצללים דמויי קשת לסביבה ויוצר אווירה חלומית סביב המשתמש.