מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שמשייה הוביל ופיד גן גדול

NI

שמשייה הוביל ופיד גן גדול NI Parasol החדשה לגמרי מגדירה מחדש את התאורה באופן שיכול להיות יותר מאובייקט זוהר. שילוב חדשני של שמשיה ופיד לגינה, NI נראה חכם עומד לצד כסאות נוח על שפת הבריכה או אזורים חיצוניים אחרים, מהבוקר עד הלילה. ה- OTC בעל חישה האצבעות הקניינית (דימר בלחיצה אחת) מאפשר למשתמשים להתאים את עצמו לרמות התאורה הרצויות של מערכת התאורה בעלת 3 הערוצים. NI מאמצת גם נהג LED נמוך 12 וולט LED המייצר מעט מאוד חום, ומספק אספקת חשמל חסכונית באנרגיה למערכת עם מעל 2000 יחידות של נוריות 0.1 וולט.

שם הפרוייקט : NI , שם המעצבים : Terry Chow, שם הלקוח : FOXCAT.

NI  שמשייה הוביל ופיד גן גדול

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.