מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מערכת עיצוב פנים מודולרית

More _Light

מערכת עיצוב פנים מודולרית מערכת מודולרית הניתנת להרכבה, לפריקה וניתנת להחלפה אקולוגית. ל- More_Light יש נשמה ירוקה והיא מאוד קלה לשימוש. זה חדשני ואידיאלי לספק את כל הצרכים היומיומיים שלנו, בזכות הגמישות של המודולים המרובעים והמערכת המשותפת שלו. ניתן להרכיב ארונות ספרים בגדלים ובעומקים שונים, מדפים, קירות פאנל, עמדות תצוגה, יחידות קיר. הודות למגוון הרחב של גימורים, צבעים וטקסטורות זמינים, ניתן לשפר את אישיותו על ידי עיצוב מותאם אישית יותר. לעיצוב הבית, חללי עבודה, חנויות. ניתן להשיג גם עם חזזיות בפנים. caporasodesign.it

שם הפרוייקט : More _Light, שם המעצבים : Giorgio Caporaso, שם הלקוח : Giorgio Caporaso Design.

More _Light מערכת עיצוב פנים מודולרית

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.