מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
ערכת כלי בישול

MiMì

ערכת כלי בישול עיצוב פשוט של מימי עם הגיאומטריה החתוכה הנקייה שלו מגלה קלות שימוש נהדרת. ידיות הצורה החיונית אך הסרוגה בולטות מול גוף האלומיניום בצבע אפור מט, ומספקות אחיזה איתנה גם אם רטובה או שמנונית. מערכון פלדה מצויר בודד, החוטף את כלי הבישול שאינו מקל, אינו זקוק לחיבורים נוספים. גמישות מתכת אלסטית מנוצלת בכדי להשיג אחיזה נעימה: אם לוחצים עליה, הידיות משנות בקלות את צורתן ומתאימות לתפיסת כל משתמש. ידית המחבת, עם החוט המתוח שלה, משנה גם את צורתה. עיצוב מינימלי תורם בשיפור הארגונומיה .:: חומר ללא יכולת לעשות יותר ואפילו טוב יותר:

שם הפרוייקט : MiMì, שם המעצבים : Gian Piero Giovannini, שם הלקוח : urge design.

MiMì ערכת כלי בישול

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.