מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אפליקציה

Ttmm-s for Fitbit Versa

אפליקציה מכשירי Ttmm-s עבור אפליקציית Fitbit Versa מציעים אוסף של פני שעון, מצוידים בתכונת מזג האוויר, בתוכנית מנוי חודשית. אפליקציה מציגה פרצופי שעון בארבע קטגוריות: האנלוגים, הספרות, המופשט והפעם. לאפליקציה תצוגה ברורה של עיצוב פנים שעון אחד יחד עם כל המידע הדרוש כיצד להפעיל פני שעון מסוימים. לפינות השעון שתי תצפיות נוספות: מצב מזג האוויר ותצוגת איכות האוויר והתראות מיוחדות על מזג אוויר. ההתראות מאפשרות להיות מוכנות לתנאי מזג אוויר בלתי צפויים הנובעים משינויי אקלים בכוכב הלכת שלנו.

שם הפרוייקט : Ttmm-s for Fitbit Versa, שם המעצבים : Albert Salamon, שם הלקוח : TTMM Sp. z o.o..

Ttmm-s for Fitbit Versa אפליקציה

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.