מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מרכז מכירות

Shuimolanting

מרכז מכירות הסגנון הסיני של המקרה הזה מאמצ את אבן האדמה הקפה הכהה הקיימת בשוק ואת ריק התאורה הטבעית של חלון הרצפה, ויוצר ניגודיות בין האור והצל, הוירטואלי והממשי. סורגי העץ הווירטואליים והאלומיניום, חתיכות העלים של נחושת על לוטוס במקום הנופי, ואמנות ההתקנה של מבנה הדמות הסינית באזור המנוחה היא נקודת החצר & quot; סחלב דיו & quot; מקרה. בפרט, השימוש בחומרים חדשים של אבעבועות שחורות, בהבלגה הרגילה יוצא דופן, אך גם מוריד בצורה גאונית את עלות המשטח.

שם הפרוייקט : Shuimolanting, שם המעצבים : Zhoumin Wei, שם הלקוח : Hefei Wanling Architectural Decoration Design Engineering Co.,LTD..

Shuimolanting מרכז מכירות

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.