מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב התקנת אמנות

Kasane no Irome - Piling up Colors

עיצוב התקנת אמנות עיצוב מיצב של ריקוד יפני. היפנים ערמו צבעים מימי קדם כדי לבטא דברים קדושים. כמו כן, ערימת הנייר בצלליות מרובעות שימשה כדבר המייצג עומק קדוש. נקאמורה קזונובו עיצב חלל שמשנה את האווירה על ידי שינוי לצבעים שונים עם "נערם" מרובע כזה כמוטיב. לוחות העפים באוויר שבמרכזם רקדנים מכסים את השמיים מעל חלל הבמה ומתארים את מראה האור העובר בחלל שלא ניתן לראות ללא הפאנלים.

שם הפרוייקט : Kasane no Irome - Piling up Colors, שם המעצבים : Nakamura Kazunobu, שם הלקוח : EGIKU JAPANESE-DANCE PRODUCTS.

Kasane no Irome - Piling up Colors עיצוב התקנת אמנות

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.