מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מפזר ארומה חכמה

Theunique

מפזר ארומה חכמה אגארווד נדיר ויקר. את הארומה שלו ניתן להשיג רק משריפה או מיצוי, משתמשים בהם בתוך הבית ומוענק למשתמשים מעטים. כדי לשבור מגבלות אלה נוצר מפזר ארומה חכם וטבליות אגרווד טבעיות בעבודת יד לאחר מאמצים של שלוש שנים עם מעל 60 עיצובים, 10 טיפוס-טיפוס ו -200 ניסויים. זה מדגים מודל עסקי אפשרי חדש ושימוש בהקשר לתעשיית אגרווד. משתמשים יכולים פשוט להכניס דיפוזיה בתוך מכונית, להתאים את הזמן, הצפיפות והמגוון של הארומה בקלות וליהנות מהארומתרפיה האולטימטיבית לאן שהם הולכים ובכל פעם שהם נוהגים.

שם הפרוייקט : Theunique, שם המעצבים : Dr. MICKEY MENGTING Zhang, שם הלקוח : THEUNIQUE.

Theunique מפזר ארומה חכמה

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.