מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
לובי וטרקלין בניין מגורים

Light Music

לובי וטרקלין בניין מגורים עבור מוזיקה קלה, לובי מגורים ועיצוב לאונג ', ארמנד גרהאם ואהרון יאסין ממרכז העיר A + A בניו יורק רצו לחבר את החלל לשכונה הדינמית של אדמס מורגן בוושינגטון הבירה, שם סצנת חיי הלילה והמוזיקה, מג'אז. ללכת לכיוון פאנק רוק ואלקטרוניקה תמיד היו מרכזיים. זו ההשראה היצירתית שלהם; התוצאה היא חלל ייחודי המשלב שיטות ייצור דיגיטליות מהשורה הראשונה עם טכניקות אומנותיות מסורתיות ליצירת עולם שוקק עם דופק וקצב משלו, המשמש כבוד למוזיקה המקורית התוססת של DC.

שם הפרוייקט : Light Music, שם המעצבים : Aaron Yassin, שם הלקוח : A+A Studio.

Light Music לובי וטרקלין בניין מגורים

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.