מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
ביתן סוסים

Oat Wreath

ביתן סוסים ביתן סוסים הוא חלק ממרכז הסוסים החדש שנוצר. החפץ ממוקם על המורשת התרבותית ומוגן על ידי אזור תרבותי של ההרכב ההיסטורי של התערוכה. התפיסה האדריכלית העיקרית היא הרחקת קירות הון מאסיביים לטובת אלמנטי תחרה שקופים מעץ. המניע העיקרי של קישוט החזית הוא תבנית קצבית מסוגננת בצורת אוזני חיטה או שיבולת שועל. עמודי מתכת דקים כמעט שלא מורגשים באופן בלתי מורגש את קרני האור של גג העץ המודבק, שהורם, עם השלמתו בצורת צללית מסוגננת של ראש הסוס.

שם הפרוייקט : Oat Wreath, שם המעצבים : Polina Nozdracheva, שם הלקוח : ALPN Ltd./Architectural laboratory of Polina Nozdracheva Ltd..

Oat Wreath ביתן סוסים

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.