מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אריזת בירה

Okhota Strong

אריזת בירה הרעיון שעומד מאחורי תכנון מחדש זה הוא להציג את ה- ABV הגבוה של המוצר באמצעות חומר יציב שניתן לזהות אותו - מתכת גלי. הבלטות מתכת גלי הופכת למוטיב העיקרי לבקבוק הזכוכית תוך הפיכתו למישוש וקל לאחיזה. דפוס גרפי הדומה למתכת גלי מועבר לאלומיניום וניתן להשלים אותו עם לוגו של המותג האלכסוני המוגדל ודימוי מודרני של צייד שהופך עיצוב חדש לדינמי יותר. פיתרון גרפי לשני הבקבוקים וגם לפחית הוא פשוט וקל ליישום. צבעים נועזים ואלמנטים עיצוביים שמנמנים מושכים את קהל היעד ומגדילים את נראות המדף.

שם הפרוייקט : Okhota Strong, שם המעצבים : Uniqa Creative Engineering, שם הלקוח : Uniqa Creative Engineering.

Okhota Strong אריזת בירה

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.