מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מרכז הסוסים לרכיבה על סוסים

Equitorus

מרכז הסוסים לרכיבה על סוסים אקוויטורוס נדרש לעמוד בכל הדרישות הסניטריות והטכנולוגיות המחמירות לתחזוקה, הכשרה והכנה של סוסים המתמודדים ברמה הגבוהה ביותר. המתחם מכיל תשתיות שלמות הנחוצות לצורכי מגורים ופנאי של בעלי סוסים במהלך זמנם הפנוי. המרכיב המדהים ביותר במתחם הוא הזירה המקורה הגדולה שלו העשויה מבני עץ מודבקים ומציעה גלריה בצורת L עם מושבי צופה ובית קפה. האובייקט נתפס כניגוד ביחס לסביבה הטבעית. נראה כאילו מישהו פרש מחצלת בית צבעונית על האדמה.

שם הפרוייקט : Equitorus , שם המעצבים : Polina Nozdracheva, שם הלקוח : ALPN / Architectural laboratory of Polina Nozdracheva Ltd.

Equitorus  מרכז הסוסים לרכיבה על סוסים

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.