מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
יישום אינטרנט

Batchly

יישום אינטרנט פלטפורמה מבוססת Batchly SaaS מאפשרת ללקוחות Amazon Web Services (AWS) להפחית את העלויות שלהם. עיצוב אפליקציות האינטרנט במוצר הוא ייחודי ומושך מכיוון שהוא מאפשר למשתמש לבצע פונקציות שונות מנקודה אחת מבלי לצאת מהדף ובנוסף שוקל לספק מבט לעין הציפור על כל הנתונים החשובים למנהלים. המוקד ניתן גם בהצגת המוצר דרך אתר האינטרנט שלו והוא תוכנן לתקשר את ה- USP שלו ב -5 השניות הראשונות עצמה. הצבעים המשמשים כאן הם מלאי חיים ואייקונים ואיורים עוזרים להפוך את האתר לאינטראקטיבי.

שם הפרוייקט : Batchly, שם המעצבים : Lollypop Design Studio, שם הלקוח : Batchly.

Batchly יישום אינטרנט

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.