מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
חנות אמנות

Kuriosity

חנות אמנות Kuriosity כוללת פלטפורמה קמעונאית מקוונת המקושרת לחנות פיזית ראשונה זו המציגה מבחר של אופנה, עיצוב, מוצרים בעבודת יד ויצירות אמנות. יותר מחנות קמעונאית טיפוסית, Kuriosity מעוצבת כחוויית גילוי שאוצרת בה מוצגים מוצרים המוצגים בשכבה נוספת של מדיה אינטראקטיבית עשירה המשמשת כדי למשוך את הלקוח ולקשר אליו. תצוגת חלון הקופסא האינסופית האיקונית של Kuriosity משנה את צבעם כדי למשוך וכאשר הלקוחות עוברים לידם, מוצרים נסתרים בתיבות מאחורי פורטל הזכוכית האינסופי לכאורה נדלק ומזמין אותם להיכנס פנימה.

שם הפרוייקט : Kuriosity, שם המעצבים : Lip Chiong - Studio Twist, שם הלקוח : Kuriosity, K11 Concepts Ltd..

Kuriosity חנות אמנות

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.