מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
ריהוט קול ציבורי

Sonoro

ריהוט קול ציבורי "סונורו" הוא פרויקט המבוסס על שינוי הרעיון של ריהוט ציבורי, דרך תכנון ופיתוח של ריהוט קול ציבורי בקולומביה (כלי הקשה). זה משנה, ממריץ ומייצר את הבילוי והכללתם של פרקטיקות תרבותיות שפותחו על ידי הקהילה על מנת לבטא את עצמם בשל המגוון התרבותי שלהם המאפשר להעצים את מרכיבי הזהות שלהם. זהו ריהוט המייצר מרחב לאינטראקציה וחיברות בין המשתמשים השונים (תושבים, תיירים, מבקרים וסטודנטים) סביב האזור שהתערב.

שם הפרוייקט : Sonoro, שם המעצבים : Kevin Fonseca Laverde, שם הלקוח : Universidad Nacional de Colombia sede Palmira and Universidad Pontificia Bolivariana sede Medellín.

Sonoro ריהוט קול ציבורי

עיצוב טוב זה זוכה בפרס העיצוב בתחרות עיצוב אריזות. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של פרסי המעצבים עטורי הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות באריזה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.