מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
גינה ביתית

Oasis

גינה ביתית גן המקיף את הווילה ההיסטורית במרכז העיר. מגרש ארוך וצר עם הפרשי גובה של 7 מ '. האזור חולק ל -3 מפלסים. הגן הקדמי הנמוך ביותר משלב את דרישות הקונסרבטור והגן המודרני. מפלס שני: גן בילוי עם שני גזיבו - על גג בריכה תת קרקעית ומוסך. מדרגה שלישית: גן ילדי וודלנד. הפרויקט נועד להסיט את תשומת הלב מרעש העיר ופונה לכיוון הטבע. זו הסיבה לגינה כמה תכונות מים מעניינות כמו מדרגות מים וקיר המים.

שם הפרוייקט : Oasis, שם המעצבים : Agnieszka Hubeny-Zukowska, שם הלקוח : Agnieszka Hubeny-Zukowska Pracownia Sztuki Ogrodowej.

Oasis גינה ביתית

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.