מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אמנות יוקרה לבישה

Animal Instinct

אמנות יוקרה לבישה אוסף האמנות היוקרתית הלבישה של כריסטופר רוס מבית ניו יורק, פסל ותכשיט האמנות של ניו יורק, הוא סדרה של יצירות בהשראת בעלי חיים, במהדורה מוגבלת, מעוצב באופן מורכב על ידי האמן עצמו מכסף סטרלינג עתיק, זהב 24 קראט וזכוכית בוהמית. חגורות הפיסול מטשטשות בחוכמה את הגבולות בין אמנות, תכשיטים, הוט קוטור ועיצוב יוקרתי, וגורמות ליצירות אמירה ייחודיות ופרובוקטיביות המביאות את מושג אמנות החיה לגוף. קטעי האמירה הנצחי, מושכי העין והמקוריים, הם חקר האינסטינקט של בעלי החיים הנשית בצורה פיסולית.

שם הפרוייקט : Animal Instinct, שם המעצבים : Christopher Ross, שם הלקוח : Christopher Ross, LLC.

Animal Instinct אמנות יוקרה לבישה

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.