מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
כוסות מים ונשמה

Primeval Expressions

כוסות מים ונשמה משקפי קריסטל בצורת ביצה עם חתך משופע. טיפה פשוטה של נוזל זגוגי, עדשה טבעית, נלכדת בכוסות קריסטל מלאות חיים המתנדנדות בשמחה על העגלגלות שלהן, תוך שמירה על יציבותן באמצעות סידור חומרים מתחשב. הנדנדה שלהם יוצרת אווירה רגועה וכיפית. משקפיים מתאימים באופן דיסקרטי לכף היד כשהם מוחזקים. בסימביוזה עם תחתיות מעוצבות ורכות בעבודת יד מ אגוז או קסיליט - עץ עתיק. משלימים מגשי אגוז בצורת אליפסה לשלוש או עשר כוסות ומגש אוכל אצבע. המגשים ניתנים לסיבוב בגלל צורתם האליפטית החלקה.

שם הפרוייקט : Primeval Expressions, שם המעצבים : Mateja Krasovec Pogorelcnik, שם הלקוח : Stories Design.

Primeval Expressions כוסות מים ונשמה

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.