מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
קטלוג לאומנויות גרפיות

Grafika ASP Krakow

קטלוג לאומנויות גרפיות אלבום היובל חוגג 45 שנה לפקולטה לאמנויות גרפיות באקדמיה לאמנויות יפות בקרקוב. הוא כולל קשת רחבה של עיקרי בית הספר: יצירות אמנות של מורים ותלמידים, תמונות ארכיוני, קווי זמן להעסקת המורים, מפות עם מבני האקדמיה, מדד הבוגרים. איכויות: 3 חלקים שונים; 5 כיסויים מקופלים לשניים כמו תיקים של הדפסים מקרטון מסורתיים; כותרות צבעוניות ובלטות על כריכות המעוררות מטריקס להדפסת מתכת; שגיאות הדפסה מכוונות תוכננו; כריכה מודבקת עם עמוד שדרה גלוי מכוסה על ידי רצועת בטן.

שם הפרוייקט : Grafika ASP Krakow, שם המעצבים : Aleksandra Toborowicz, שם הלקוח : Faculty of Graphic Arts at the Jan Matejko Academy of Fine Arts in Cracow.

Grafika ASP Krakow קטלוג לאומנויות גרפיות

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.