מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אפליקציית הדפסת תלת מימד לעיצוב צעצועים

ShiftClips

אפליקציית הדפסת תלת מימד לעיצוב צעצועים אפליקציית ה- Toy Maker ShiftClips CAD / CAM היא פלטפורמת שירות מוצרים המאפשרת לממציאים 10 ומעלה ליצור ולהדפיס תלת מימד צעצועי בנייה משלהם. ממשק ה- GUI הפשוט של האפליקציה מאפשר למשתמשים לפתח ולערוך טפסים בטאבלט חכם, ולבחור מספר מחברים לחומרה, או קליפים, להשתלב עם הטפסים שלהם כדי ליצור משחקים משולבים וניתנים להגדרה מחדש שלהם. ידידותיות המשתמש של ShiftClips הופכת אותו לכלי חינוכי אידיאלי לתהליכי יצירת צורות ותהליכי ייצור מוצרים.

שם הפרוייקט : ShiftClips, שם המעצבים : Wong Hok Pan, Sam, שם הלקוח : The Hong Kong Polytechnic University, School of Design.

ShiftClips אפליקציית הדפסת תלת מימד לעיצוב צעצועים

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.