מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מנורת תליון הוביל

Stratas.07

מנורת תליון הוביל עם עיבוד ומצוינות ברמה גבוהה בכל פרט ופרט אנו שואפים ליצור עיצוב פשוט, נקי ונצחי. במיוחד ה- Stratas.07, עם צורתו הסימטרית להפליא, פועל באופן מוחלט אחר כללי המפרט הזה. מודול ה- LED המובנה בסדרת האמניות Xicato XSM קיבל מדד עיבוד צבע> / = 95, בהירות של 880lm, הספק של 17W, טמפרטורת צבע של 3000 K - לבן חם (2700 K / 4000 K זמין על פי בקשה) . חיי המודולים של ה- LED נקבעים על ידי המפיק עם 50,000 שעות - L70 / B50 והצבע הוא קבוע לאורך חייו (MacAdams שלב 1x2 לאורך החיים).

שם הפרוייקט : Stratas.07, שם המעצבים : Christian Schneider-Moll, שם הלקוח : STRATAS-leuchtenmanufaktur-berlin.de e.K..

Stratas.07 מנורת תליון הוביל

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.