מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שמשייה מובילה

NI

שמשייה מובילה NI, השילוב החדשני בין שמשייה לפיד לגינה, הוא עיצוב חדש לגמרי המגלם את יכולת ההסתגלות של ריהוט מודרני. שילוב שמשייה קלאסית במערכת תאורה רב-תכליתית, NI Parasol צפוי למלא תפקיד חלוצי בשיפור איכות סביבת הרחוב מהבוקר עד הלילה. ה- OTC בעל חישה אצבעות קניינית (דימר בלחיצה אחת) מאפשר לאנשים להתאים את הבהירות של מערכת התאורה בת 3 הערוצים בנוחות. מנהל התקן LED 12 וולט נמוך במתח נמוך מספק אספקת חשמל חסכונית באנרגיה למערכת עם מעל 2000 יחידות של נוריות 0.1 וולט, אשר מייצרת מעט מאוד חום.

שם הפרוייקט : NI , שם המעצבים : Terry Chow, שם הלקוח : FOXCAT.

NI  שמשייה מובילה

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.