מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מסוף הגירה אוטומטי

CVision MBAS 1

מסוף הגירה אוטומטי MBAS 1 תוכנן כדי להתריס נגד טיבם של מוצרי אבטחה ולמזער הפחדה ופחד מהיבטים טכנולוגיים ופסיכולוגיים כאחד. העיצוב נראה ידידותי עם קווים נקיים שמשתלבים בצורה חלקה מסורק למסך. קוליות וויזואליות על המסך מנחות משתמשים בפעם הראשונה צעד אחר צעד בתהליך ההגירה. ניתן לנתק את כרית הסריקה של טביעות האצבע לתחזוקה קלה או להחלפה מהירה. MBAS 1 הוא מוצר ייחודי שמטרתו לשנות את הדרך בה אנו חוצים גבולות, ומאפשרים אינטראקציה מרובת שפות וחווית משתמש ידידותית שאינה מפלה.

שם הפרוייקט : CVision MBAS 1, שם המעצבים : Prompong Hakk, שם הלקוח : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 1 מסוף הגירה אוטומטי

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.