מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
גלישה רב תכליתית

Loop

גלישה רב תכליתית לולאה היא אריזה רב תכליתית לארון הבגדים שלך או לשימוש בביתך. לולאה 240 ס"מ x 180 ס"מ. פני השטח והמבנה של טקסטיל הלולאה נוצרים במאה אחוז בעבודת יד, בטכניקה סרוגה ידנית שתוארכה מאות שנים רבות. טקסטיל לולאה הוא 93 לוחות בעבודת יד פרטניים זה לזה. לולאה משתמשת בגיזת אלפקה אוסטרלית בשיעור 100%. האלפקה הוא אלרגן נמוך ומבטיח גם חום וגם יכולת נשימה. טקסטיל הלולאה הוא בעל גמישות וילון וצורה ואילו 93 הלוחות שלו מבטיחים שהוא מתיחה וביצוע חזק. לולאה עשויה מסיבים טבעיים, מתחדשים ומתכלים

שם הפרוייקט : Loop, שם המעצבים : Miranda Pereira, שם הלקוח : Daato.

Loop גלישה רב תכליתית

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.