מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
טיפוגרפיה

Ila'l Amam Type Family

טיפוגרפיה "אילאל עמאם" הוא משפחה מסוג ערבית שפותחה מתערובת של סוגי התצוגה הראשונים שנוצרו אי פעם - פנים שמנות, כמו גם תסריטים כופיים איראניים וינטגיים של המאה ה- 11, המשלבים את כולם לתבנית נטויה / אלכסונית. "אילאם עמאם" מורכב מסוגי תצוגה המשמשים למטרות רחבות, שכן האותיות מסוגננות מאוד ומאופיינות בניגוד גמור בין משיכות עבות לדקות. הקסם שמאחורי גופן נטוי / אלכסוני נבע מהיעדר כזה בכל סוג ערבי, מכיוון שערבית נחשבת אולי כמתכונת נטויה בלבד מההתחלה.

שם הפרוייקט : Ila'l Amam Type Family, שם המעצבים : Sara Mansour, שם הלקוח : Sara Mansour.

Ila'l Amam Type Family טיפוגרפיה

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

אגדת עיצוב של היום

מעצבים אגדיים ויצירותיהם עטורות הפרסים.

אגדות העיצוב הן מעצבים מפורסמים במיוחד שהופכים את העולם שלנו למקום טוב יותר עם העיצובים הטובים שלהם. גלה מעצבים אגדיים ואת עיצובי המוצר החדשניים שלהם, עבודות אמנות מקוריות, אדריכלות יוצרת, עיצובים אופנה מצטיינים ואסטרטגיות עיצוב. תהנו וחקרו עבודות עיצוב מקוריות של מעצבים, אמנים, אדריכלים, מחדשים ומותגים עטורי פרסים ברחבי העולם. קבל השראה מעיצובים יצירתיים.