מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מחבת קיר תלויה בקיר

4Life

מחבת קיר תלויה בקיר קערת האסלה של 4life תופס את מקומה בחדר האמבטיה עם צורתו המוצקה והשימוש הפונקציונאלי כתמונה חדשה של דומיננטיות אופיינית. קערת האסלה ידידותית לסביבה מרשימה שניהם גם עם האסתטיקה וגם מהכבוד שלה לטבע… הגישה הכללית במערכת כיסוי המושב הדק תכנון מערכות מושב אסלה קלות ניתנות לניתוק וניתוק, הן כפתורי בקרת הפונקציה שיוכנסו בחלק הפנימי של מערכת הכיסוי. כפתורים אליהם מפנה המשתמש מונחים על האזורים שהכי קשה ללכלך, כך שזה נותן יתרון נוסף ביחס להיגיינה.

שם הפרוייקט : 4Life, שם המעצבים : SEREL Seramic Factory, שם הלקוח : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

4Life מחבת קיר תלויה בקיר

עיצוב טוב זה זוכה בפרס העיצוב בתחרות עיצוב אריזות. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של פרסי המעצבים עטורי הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות באריזה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.