מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
זהו קיר תלוי על קיר

SEREL Purity

זהו קיר תלוי על קיר בעוד קערת האסלה של טוהר נכנסת לשלוט במעברים רכים, היא גם משאירה בריזות פשוטות ומינימליות בסביבה. לא רק שהוא משפיע על המשתמש שלו באסתטיקה שלו, אלא גם נפגש עם ניקיון ותמימות ומכבד את הטבע. הגישה הכללית בעיצוב סט הכיסא של מושב התכנון של מערכות הניתנות לפירוק קלות של מנגנון האסלה הוא כפתורי בקרת פונקציות שיוחדרו בחלק הפנימי של סט הכיסוי. כפתורים אליהם מפנה המשתמש מונחים על האזורים שהכי קשה ללכלך, כך שזה נותן יתרון נוסף ביחס להיגיינה.

שם הפרוייקט : SEREL Purity, שם המעצבים : SEREL Seramic Factory, שם הלקוח : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

SEREL Purity זהו קיר תלוי על קיר

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.