מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
התקן גישה ביומטרי לפתיחת דלתות

Biometric Facilities Access Camera

התקן גישה ביומטרי לפתיחת דלתות מכשיר ביומטרי מובנה בקירות או בקיוסקים אשר לוכד את הקשתית והפנים כולה, ואז מתייחס למסד נתונים כדי לקבוע את הרשאות המשתמש. זה מעניק גישה על ידי ביטול נעילת דלתות או כניסה למשתמשים. תכונות משוב של משתמשים מובנות להתאמה עצמית קלה. נוריות לא מאירות את העין, ויש הבזק לתאורה נמוכה. בחלק הקדמי שני חלקים פלסטיים המאפשרים צבעי גוון דו-גווני. החלק הקטן יותר מושך את העין בפרטים נאים. הטופס מפשט 13 רכיבים מול חזית למוצר אסתטי יותר. זה מיועד לשווקים ארגוניים, תעשייתיים וביתיים.

שם הפרוייקט : Biometric Facilities Access Camera, שם המעצבים : Travis Baldwin, שם הלקוח : Crea Inc Design LTD.

Biometric Facilities Access Camera התקן גישה ביומטרי לפתיחת דלתות

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.