מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שישה, נרגילה, נרגיל

Meduse Pipes

שישה, נרגילה, נרגיל קווים אורגניים אלגנטיים מקבלים השראה מחיי הים התת ימי. צינור שישה כמו חיה מסתורית שמתעורר לחיים עם כל שאיפה. הרעיון שלי בעיצוב היה לגלות את כל התהליכים המעניינים שמתרחשים בצינור כמו מבעבע, זרימת עשן, פסיפס פרי ומשחק האורות. השגתי זאת על ידי מקסום פרופורציית הזכוכית ובעיקר על ידי הרמת האזור הפונקציונאלי לגובה העיניים, במקום צינורות שישה מסורתיים שבהם כמעט מוסתרים בגובה הקרקע. השימוש בנתחי פרי אמיתי בתוך קורפוס הזכוכית לקוקטיילים משפר את החוויה לרמה החדשה.

שם הפרוייקט : Meduse Pipes, שם המעצבים : Jakub Lanca, שם הלקוח : MEDUSE DESIGN Ltd.

Meduse Pipes שישה, נרגילה, נרגיל

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.