מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מכשיר שידור וידאו דיגיטלי

Tria Set Top Box

מכשיר שידור וידאו דיגיטלי Tria הוא אחד התיבות החכמות החדשות ביותר של Vestel המספקות טכנולוגיית שידור דיגיטלית עבור משתמשי טלוויזיה. הדמות החשובה ביותר של טריה היא "אוורור נסתר". אוורור סמוי מאפשר ליצור עיצובים ייחודיים ופשוטים. עם זאת, בכיסוי הפלסטי יש מארז מתכת המשמש למניעת התחממות יתר של המוצר. מאפיינים טכניים אחרים של התיבה הם; הוא מספק פונקציות טכנולוגיות מלאות כגון השמעת מדיות שונות (מוסיקה, וידאו, תמונה) דרך מחסני אינטרנט ומדיה אישיים. מערכת ההפעלה של Tria היא מערכת אנדרואיד V4.2 Jelly Bean.

שם הפרוייקט : Tria Set Top Box, שם המעצבים : Vestel ID Team, שם הלקוח : Vestel Electronics Co..

Tria Set Top Box מכשיר שידור וידאו דיגיטלי

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.