מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
כסא תיאטרון

Thea

כסא תיאטרון MENUT הוא סטודיו לעיצוב המתמקד בעיצוב ילדים, כשהמטרה הברורה היא לפתוח את הגשר עם זה למבוגרים. הפילוסופיה שלנו היא להציע חזון חדשני על אורח חייה של משפחה עכשווית. אנו מציגים את THEA, כסא תיאטרון. שב וצבע; ליצור את הסיפור שלך; והתקשר לחברים שלך! נקודת המוקד של התיאוריה היא הגב, שיכול לשמש כבמה. בחלקו התחתון יש מגירה, שנפתחה ברגע שמסתירה את חלקו האחורי של הכסא ומאפשרת קצת פרטיות ל'בובות הבובות '. ילדים ימצאו בובות אצבעות במגירה להצגות במה עם חבריהם.

שם הפרוייקט : Thea, שם המעצבים : Maria Baldó Benac, שם הלקוח : MENUT.

Thea כסא תיאטרון

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.