מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שרשרת

Scar is No More a Scar

שרשרת העיצוב מאחוריו סיפור כואב דרמטי. זה היה בהשראת הצלקת המביכה הבלתי נשכחת שלי על גופי שנשרפה על ידי זיקוקים חזקים כשהייתי בת 12. לאחר שניסה לכסות אותו בקעקוע, הקעקוע הזהיר אותי שיהיה יותר גרוע לכסות את הפחד. לכל אחד יש את הצלקת שלו, לכל אחד יש את הסיפור או ההיסטוריה הכואבים והבלתי נשכחים שלו, הפיתרון הטוב ביותר לריפוי הוא ללמוד להתמודד עם זה ולהתגבר עליו בחוזקה ולא לחפות או לנסות לברוח ממנו. לכן, אני מקווה שאנשים העונדים תכשיטים שלי יכולים להרגיש חזקים וחיוביים יותר.

שם הפרוייקט : Scar is No More a Scar , שם המעצבים : Isabella Liu, שם הלקוח : School of jewellery, Birmingham City University.

Scar is No More a Scar  שרשרת

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.