מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מושג אדריכלות ארגונית

ajando Next Level C R M

מושג אדריכלות ארגונית ajando Loft Concept: מידע הוא חומר הבניין של היקום שלנו. לופט מאוד יוצא דופן נוצר ברובע הנמל מנהיים, גרמניה. צוות אג'נדו השלם יגור ויעבוד שם החל מינואר 2013. האדריכל פיטר סטאסק ומשרד האדריכלים לופטוורק הממוקם בקרלסרוה עומדים מאחורי תפיסת האדריכלות הארגונית של הלופט. זה היה בהשראת הפיזיקה הקוונטית של ווילר, הארכיטקטורה של יוזף מ. הופמן, וכמובן, ממומחיות המידע של אג'נדו: "מידע הופך את העולם לסבב". טקסט מאת עיתונאית חופשית של אילונה קוגלין

שם הפרוייקט : ajando Next Level C R M, שם המעצבים : Peter Stasek, שם הלקוח : ajando Next Level CRM.

ajando Next Level C R M מושג אדריכלות ארגונית

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.