מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
תכשיטים

odyssey

תכשיטים הרעיון הבסיסי של אודיסיאה על ידי מונומר כולל כיסוי צורות גיאומטריות נפוחות בעור בדוגמת. מכאן מתפתח יחסי גומלין בין בהירות ועיוות, שקיפות והסתרה. ניתן לשלב את כל הצורות והתבניות הגיאומטריות כרצונם, מגוונות ומשלימות עם תוספות. רעיון מרתק ופשוט זה מאפשר ליצור מגוון עיצובים כמעט בלתי נדלה, העולה בקנה אחד עם ההזדמנויות המוצעות על ידי אב-טיפוס מהיר (הדפסת תלת מימד), שכן כל לקוח יכול לייצר פריט אינדיבידואלי וייחודי לחלוטין (בקר באתר: www.monomer. eu-shop).

שם הפרוייקט : odyssey, שם המעצבים : monomer, שם הלקוח : monomer.

odyssey תכשיטים

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.