מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
תחבורה ציבורית

Azur: Montreal Metro Cars

תחבורה ציבורית העיצוב של מכוניות המטרו החדשה במונטריאול מעריך את הקשר החזק שקיים בין מונטריאולרים למערכת הרכבת התחתית שלהם. יותר מכך שזו פשוט תחבורה יעילה, מכוניות המטרו החדשות של מונטריאול מספקות לעיר וגם לתושביה את האמצעים לאיכות חיים טובה יותר לשנים הבאות. זה נושא את ההילה של אנרגיה יצירתית של מונטריאול, מספק מקור לגאווה, מבטיח קוהרנטיות, אינטואיטיביות ושימושיות רבה יותר בשירות ותורם לקיימות מקומית וגלובלית.

שם הפרוייקט : Azur: Montreal Metro Cars, שם המעצבים : Labbe Designers, שם הלקוח : Societe de Transport de Montreal /Bombardier Transportation/Alstom Transport.

Azur: Montreal Metro Cars תחבורה ציבורית

עיצוב טוב זה זוכה בפרס העיצוב בתחרות עיצוב אריזות. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של פרסי המעצבים עטורי הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות באריזה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.