מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
צעצוע

Rocking Zebra

צעצוע ילדים אוהבים את צעצוע הנדנדה המטריף הזה, בעוד שהמראה העכשווי, הגרפיקה המהנה והעץ הטבעי הם מושכי עיניים אמיתיים בבית המודרני. האתגר העיצובי כלל שמירה על אופיו החיוני של צעצוע ירושה קלאסי, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ובמערכת בנייה מודולרית כדי לאפשר סוגי בעלי חיים נוספים בעתיד עם שינויים מינימליים בחלקים. המוצר הארוז היה גם צריך להיות קומפקטי ומתחת ל -10 ק"ג לערוצי מכירות ישירים באינטרנט. השימוש במינציה עם הדפס מותאם אישית הוא תחילה אמיתית, וכתוצאה מכך עיבוד צבע / דפוס מושלם על משטח עמיד בפני שריטות לחלוטין

שם הפרוייקט : Rocking Zebra, שם המעצבים : Newmakers, שם הלקוח : Newmakers.

Rocking Zebra צעצוע

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.