מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בלוק משרדי בן 40

780 Tianshan Road, Shanghai

בלוק משרדי בן 40 בבניין זה בן 40 שנה, אלמנטים מקוריים כמו מסגרות חלונות וידיות מדרגות נשמרים ומצויירים מחדש כדי לאפשר עקבות חיוורים של זמן לספר את הסיפור בשקט. הלקוח מתמחה בשירותי איתור שירותים תת קרקעיים. פילוסופיית החברה היא "לראות את הבלתי נראה", כך שמסדרון מרכזי מודרני ומינימלי תוכנן במיוחד כדי להסתיר את החדרים בצורה מסודרת ועם זאת לחשוף בעדינות את דלתותיהם. לאורך כל הבניין תוכלו לראות אווירה נוסטלגית, פונקציונליות מודרנית ושיק סיני שנכנס לפעולה כדי לשמר ולהחיות את האתר ההיסטורי הזה.

שם הפרוייקט : 780 Tianshan Road, Shanghai, שם המעצבים : Lam Wai Ming, שם הלקוח : Leidi Ltd..

780 Tianshan Road, Shanghai בלוק משרדי בן 40

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.