מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מערכת קיר וילון רב-ריאלית

GLASSWAVE

מערכת קיר וילון רב-ריאלית מערכת קיר וילון מולאקסיאלית GLASSWAVE פותחת את הדלת לגמישות רבה יותר בעיצוב קירות זכוכית לייצור המוני. תפיסה חדשה זו בקירות וילון מבוססת על העיקרון של סלעים אנכיים עם פרופילים גליליים ולא מלבניים. גישה חדשנית סופית זו פירושה שניתן ליצור מבנים עם חיבורים רב כיווניים, מה שמגדיל פי עשרה את השילובים הגאומטריים האפשריים בהרכבת קיר זכוכית. GLASSWAVE היא מערכת נמוכה קומות המיועדת לשוק של בניינים ייחודיים בגובה שלוש קומות ומטה (אולמות מלכות, אולמות תצוגה, פרוזדורים וכו ')

שם הפרוייקט : GLASSWAVE, שם המעצבים : Charles Godbout and Luc Plante, שם הלקוח : .

GLASSWAVE מערכת קיר וילון רב-ריאלית

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.