מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
סט הלבשת חלונות בן שלושה חלקים

Ribbons, Strips and Diamonds

סט הלבשת חלונות בן שלושה חלקים תוך שהוא מציע את היתרונות המעשיים של וילונות מרופדים במלואם (בידוד, הגנה מפני שמש, רטיבות הד, חום, מיסוך נוף מכוער) ועיוור (סינון אור) סט זה גם מקורי, אסתטי ומסוגנן במיוחד ושילוב של צבעוניות שונה לבדים (אפונה / בהיר / מתכתי ירוק כהה, כחול נייבי, לבן, צהוב), מרקמים (סרטי סאטן, פשתן, רשת), צורות (יהלומים קטנים / גדולים) ומשטחים (צנרת מול לוחות בד שטוחים) תורמים לאפקט הבולט.

שם הפרוייקט : Ribbons, Strips and Diamonds, שם המעצבים : Lesley Bloomfield Faedi, שם הלקוח : Auto-entreprise : Mme Bloomfield Faedi Lesley.

Ribbons, Strips and Diamonds סט הלבשת חלונות בן שלושה חלקים

עיצוב טוב זה זוכה בפרס העיצוב בתחרות עיצוב אריזות. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של פרסי המעצבים עטורי הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות באריזה.

אגדת עיצוב של היום

מעצבים אגדיים ויצירותיהם עטורות הפרסים.

אגדות העיצוב הן מעצבים מפורסמים במיוחד שהופכים את העולם שלנו למקום טוב יותר עם העיצובים הטובים שלהם. גלה מעצבים אגדיים ואת עיצובי המוצר החדשניים שלהם, עבודות אמנות מקוריות, אדריכלות יוצרת, עיצובים אופנה מצטיינים ואסטרטגיות עיצוב. תהנו וחקרו עבודות עיצוב מקוריות של מעצבים, אמנים, אדריכלים, מחדשים ומותגים עטורי פרסים ברחבי העולם. קבל השראה מעיצובים יצירתיים.