מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב תערוכות

First Photographs of Hong Kong

עיצוב תערוכות דגמי מחוון פנסים נקבעו כדי להנחות את המבקרים לכניסה לאולם התצוגה בו מחכה דגם מצלמה לבן ענק. במולו, המבקרים יכולים לראות את הנופים המרהיבים של התצלום בשחור-לבן של הונג קונג המוקדמת ואת החלק החיצוני הנוכחי של אולם התצוגה. הגדרה כזו מרמזת שהמבקרים יכולים לצפות בהונג קונג הישנה דרך מצלמת הענק ולגלות את ההיסטוריה של הצילום בהונג קונג דרך תערוכה זו. עמדות תצוגה של רוטונדה מקורה ודוכני תצוגה בצורת בית נקבעו כדי להציג תמונות היסטוריות, כמו גם להציג את התצוגה של "ויקטוריה סיטי".

שם הפרוייקט : First Photographs of Hong Kong, שם המעצבים : Lam Wai Ming, שם הלקוח : Hong Kong Photographic Culture Association; Cécile Léon Art Projects.

First Photographs of Hong Kong עיצוב תערוכות

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.