מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מתחם אירוח

Serenity Suites

מתחם אירוח סוויטות סרניטי שוכנות בהתנחלות ניקיטי, סיתוניה בצ'לקידיקי, יוון. המתחם מורכב משלוש יחידות עם עשרים סוויטות ובריכת שחייה. יחידות הבניין מסמנות צורה עמוקה של אופק מרחבי תוך שהם מציעים נוף אופטימלי לכיוון הים. בריכת השחייה היא הליבה שבין אירוח למתקני ציבור. מתחם האירוח מהווה נקודת ציון באזור, כקליפה מוחצנת בעלת איכויות פנימיות.

תוכנית של אירועי עיצוב

Russian Design Pavilion

תוכנית של אירועי עיצוב תערוכות, תחרויות עיצוב, סדנאות, ייעוץ בעיצוב חינוכי ופרויקטים לפרסום במטרה לקדם מעצבים ומותגים רוסים בחו"ל. הפעילויות שלנו מעודדות מעצבים דוברי רוסית לשכלל את הידע והכישורים שלהם באמצעות פרויקטים בינלאומיים ועוזרות להם להבין את תפקידם בקהילה העיצובית, כיצד לקדם ולהפוך את המוצרים שלהם לתחרותיים, וליצור חידושים אמיתיים.

מדבקת קוד Qr

Marketplace on the Move

מדבקת קוד Qr דרך חדשה למכור את המכונית שלך בכל מקום! רק באתר www.krungsriautomarketplace.com בו תוכלו לפרסם למכירת רכבכם ואנחנו נייצר מדבקה של קוד QR בהתבסס על כתובת האינטרנט הייחודית של המכונית שלכם, עם עיצוב המדבקה שבחרתם ואז למסור למקומכם כך שתוכלו לצרף מדבקה לרכב שלכם! !! עבור הקונה, פשוט סרוק קוד QR שאתה רואה בחניון של המוכר בחנויות כלבו, בתי קפה, בניינים וכו '. גישה לפרטי רכב באופן מיידי. התקשר למוכר ובדוק אותו. כולם קרה לפתע במקום בו שניכם נמצאים !!!

כלי חינוך והדרכה

Corporate Mandala

כלי חינוך והדרכה מנדלה תאגידית היא כלי חינוך והדרכה חדש לגמרי. זהו שילוב חדשני וייחודי של עקרון המנדלה העתיק וזהות ארגונית שנועדה לשפר את עבודת הצוות ואת הביצועים העסקיים הכלליים. יתר על כן זהו מרכיב חדש בזהות התאגידית של החברה. מנדלה תאגידית היא פעילות קבוצתית לצוות או פעילות פרטנית למנהל. הוא תוכנן במיוחד עבור חברה מסוימת והוא צבעוני על ידי צוות או על ידי פרט באופן חופשי ואינטואיטיבי בו כל אחד יכול לבחור בכל צבע ותחום שהוא.

גלאי פגמים קוליים נייד

Prisma

גלאי פגמים קוליים נייד פריזמה מיועדת לבדיקת חומרים לא פולשניים בסביבות הקיצוניות ביותר. זהו הגלאי הראשון שמשלב הדמיה מתקדמת בזמן אמת וסריקת תלת מימד, מה שמקל על פרשנות הפגמים בהרבה, ומפחית את זמן הטכנאים באתר. עם מארז כמעט בלתי ניתן להריסה ומצבי בדיקה מרובים ייחודיים, פריזמה יכולה לכסות את כל יישומי הבדיקה, החל מצינורות נפט וכלה ברכיבי חלל. זהו הגלאי הראשון עם הקלטת נתונים אינטגרלית, והפקת דוחות PDF אוטומטיים. קישוריות אלחוטית ו- Ethernet מאפשרות לשדרג או לאבחן את היחידה בקלות.

מערכת טיהור מים במעבדה

Purelab Chorus

מערכת טיהור מים במעבדה מקהלת Purelab הינה מערכת טיהור המים המודולרית הראשונה המיועדת להתאים לצרכים ולחלל מעבדה פרטניים. הוא מספק את כל ציוני המים המטוהרים, ומספק פיתרון מדרגי, גמיש ומותאם אישית. ניתן להפיץ אלמנטים מודולריים ברחבי המעבדה או לחבר זה לזה בתבנית מגדל ייחודית, תוך צמצום טביעת הרגל של המערכת. פקדים Haptic מציעים שיעורי זרימת חלוקה ניתנים לשליטה ביותר, ואילו הילה של אור מצביעה על מצב הפזמון. טכנולוגיה חדשה הופכת את הפזמון למערכת המתקדמת ביותר שקיימת, ומפחיתה את ההשפעה על הסביבה ועלויות ההפעלה.