מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
גלאי פגמים קוליים נייד

Prisma

גלאי פגמים קוליים נייד פריזמה מיועדת לבדיקת חומרים לא פולשניים בסביבות הקיצוניות ביותר. זהו הגלאי הראשון שמשלב הדמיה מתקדמת בזמן אמת וסריקת תלת מימד, מה שמקל על פרשנות הפגמים בהרבה, ומפחית את זמן הטכנאים באתר. עם מארז כמעט בלתי ניתן להריסה ומצבי בדיקה מרובים ייחודיים, פריזמה יכולה לכסות את כל יישומי הבדיקה, החל מצינורות נפט וכלה ברכיבי חלל. זהו הגלאי הראשון עם הקלטת נתונים אינטגרלית, והפקת דוחות PDF אוטומטיים. קישוריות אלחוטית ו- Ethernet מאפשרות לשדרג או לאבחן את היחידה בקלות.

מערכת טיהור מים במעבדה

Purelab Chorus

מערכת טיהור מים במעבדה מקהלת Purelab הינה מערכת טיהור המים המודולרית הראשונה המיועדת להתאים לצרכים ולחלל מעבדה פרטניים. הוא מספק את כל ציוני המים המטוהרים, ומספק פיתרון מדרגי, גמיש ומותאם אישית. ניתן להפיץ אלמנטים מודולריים ברחבי המעבדה או לחבר זה לזה בתבנית מגדל ייחודית, תוך צמצום טביעת הרגל של המערכת. פקדים Haptic מציעים שיעורי זרימת חלוקה ניתנים לשליטה ביותר, ואילו הילה של אור מצביעה על מצב הפזמון. טכנולוגיה חדשה הופכת את הפזמון למערכת המתקדמת ביותר שקיימת, ומפחיתה את ההשפעה על הסביבה ועלויות ההפעלה.

הנברשת

Bridal Veil

הנברשת אמנות זו - חפץ אמנות עם אורות דולקים. חדר מרווח עם תקרה של פרופיל מורכב, כמו ענני מצטבר. נברשת משתלבת בחלל, הזורם בצורה חלקה מהקיר הקדמי לתקרה. עלי אמייל קריסטליים ולבנים בשילוב עם כיפוף אלסטי של צינורות דקים יוצרים דימוי של רעלה מעופפת ברחבי העולם. שפע הציפורים המעופפות האור הזוהר הקל והזהוב יוצרים תחושה של מרחב ושמחה.

תוכנית נאמנות כרטיסי אשראי

Education Currency

תוכנית נאמנות כרטיסי אשראי זוהי תוכנית נאמנות כרטיסים בנקאית בשיתוף המותג הממומנת בין בנק המנפיק למוסד לחינוך שותף המעניק תגמולים בצורה של שעות לימוד זכויות שנצברו ליחידות גדולות יותר אשר הינן זכויות שעות אשראי שניתנות לבעל הכרטיס בהוצאותיו בכרטיס, וזכויות שעות אשראי שנצברו יהיו ייגאל כשהוא ילמד בקורס השכלה במוסד לחינוך שותף זה. בתמורה לזכויות בשעות אשראי נתונות, הבנק יבצע הסכם חלוקת עמלות מחלף עם מוסד זה. מטרת הפרויקט היא לתמוך כלכלית באנשים להשגת יעדי חינוך ומגזר החינוך.

מרחב היכרות ליריד המסחר בשעונים

Salon de TE

מרחב היכרות ליריד המסחר בשעונים היה צורך בתכנון חללי מבוא של 1900m2, לפני שהמבקרים בחנו את 145 מותגי השעונים הבינלאומיים בסלון דה TE. כדי לתפוס את דמיונו של האורח על אורח חיים יוקרתי ורומנטיקה, פותח "מסע הרכבת הדלוקס" כמושג העיקרי. כדי ליצור דרמטיזציה הוסב קונצרט הקבלה לנושא תחנת יום בשילוב עם סצנת הרכבת הפנימית של אולם האולם הפנימי עם חלונות עגלת רכבת בגודל טבעי הפולטים חזותי סיפור. לבסוף, זירה רב-פונקציונלית עם במה נפתחת לתצוגות התצוגה הממותגות השונות.

אטרקציה תיירותית

In love with the wind

אטרקציה תיירותית טירה מאוהבת ברוח היא בית מגורים של המאה העשרים השוכן בנוף של 10 דונם בסמוך לכפר רבדינובו, אזור בלב הר סטרנדזה. בקרו ותיהנו מאוספים בעלי שם עולמי, ארכיטקטורה מדהימה וסיפורי משפחה מעוררי השראה. תוכלו להירגע בין גנים אידיליים, ליהנות מיערות וטיולים על שפת האגם ולהרגיש את רוח האגדות.