מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בית קפה

Aix Arome Cafe

בית קפה בית הקפה הוא המקום בו המבקרים חשים בדו קיום עם אוקיינוסים. מבנה ענק בצורת ביצה הממוקם באמצע החלל פועל בו זמנית כאספקת קופאיות וקפה. המראה האייקוני של התא עומד בהשראת פולי קפה כהים ומשעממים למראה. שני פתחים גדולים בחלק הקדמי של שני הצדדים של "שעועית גדולה" משמשים מקור טוב לאוורור ואור טבעי. קפה סיפק שולחן ארוך כמו חבורה של תמנונים ובועות לחלוטין. הנברשות התלויות לכאורה באופן אקראי דומות לנוף הדגים אל פני המים, אדוות מבריקות סופגות אור שמש נעים מהשמים הלבנים הרחבים.

שם הפרוייקט : Aix Arome Cafe, שם המעצבים : Ajax Law, שם הלקוח : Aix Arome Coffee Co. Ltd..

Aix Arome Cafe בית קפה

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.